Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Знижка 10% на все з промокодом LOVEUA

10% прибутку йде на потреби ЗСУ!

ЧИМ ГАРНИЙ ЛЬОН

ЧИМ ГАРНИЙ ЛЬОН

ЧИМ ГАРНИЙ ЛЬОН

Як правило, одяг з льону на людині ми розпізнаємо здалеку. Характерна пом’ятість і мішковитість (інакше не скажеш) безпомилково підказує - це льон. Але, якщо «зрозуміти і прийняти» цю особливість лляної тканини, то в іншому суцільні ПЛЮСИ.

Отже, одяг з льону люди носили більше п'яти тисяч років тому і носять по сьогоднішній день. Більш того, в Європі такий одяг належить до класу LUXE, а в давнину носити лляний одяг вважалося предметом розкоші. І справа тут не тільки в складному і довгому процесі виготовлення тканини з стебла льону, а й в особливостях одягу з нього.

А тепер всі ПЛЮСИ послідовно:

1. Міцність лляної нитки в 2 рази вище бавовняної та в 4 рази - вовняної. З усіх натуральних волокон льон вважається найміцнішим. Висновок - лляний одяг ДОВГОВІЧНИЙ.

2. Льон, особливо невибілений, має бактерицидні властивості. Висновок - одяг з льону КОРИСНИЙ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я. Також фахівці говорять про здатність відображати УФ- випромінювання.

3. За рахунок високої здатності вбирати вологу, в жарку погоду лляна тканина створює відчуття прохолоди. Висновок - такий одяг РЯТУЄ від спеки.

4. Льон - гіпоалергенний. Тому лікарі радять людям схильним до алергії носити одяг з льону, також постаратися використовувати лляні вироби в побуті (рушники, постільна білизна).

 

Все перераховане вище наштовхнуло нас на створення колекції з льону. Нам дуже важливо розуміти, що наш виріб приносить здоров'я, комфорт і просто естетичне задоволення його власникові.

До слова, автор цієї статті більше 10 років закоханий в лляні речі). Влітку-тільки лляні сорочки, блузочки, маєчки. Постільна білизна - тільки льняна, поспавши хоч раз на ньому, ніяке інше вже не подобається). Різні дрібниці - торбинки, шарфики, рушники - теж льон! Не відомо чи існує ЛЁНОМАНІЯ, але автор, вже хворіє нею, і при цьому щасливий! Чого і вам бажає!