Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Знижка 10% на все з промокодом LOVEUA

10% прибутку йде на потреби ЗСУ!

СІРИЙ КОЛІР - САМИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ КОЛІР

СІРИЙ КОЛІР - САМИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ КОЛІР

"Сіра мишка" носить одяг сірого кольору - ось вже точно неправда! Сірий колір  - це самий французький колір, він найбільш улюблений тими, на кого рівняються усі модниці світу. У сірого кольору є маса достоїнств, і ось деякі з них:

1.            Сірий колір - універсальний, він поєднується абсолютно з усіма кольорами!

2.            Одяг сірого кольору підходить абсолютно усім.  Тут головне визначити свій відтінок. Якщо вам не підходить зелений колір, то просто не одягайте одяг  "сірий з відтінком зеленого", а вибирайте тепліші кольори,  як "сірий з відтінком рожевого".

3.            Сірий колір гарно виглядає, як для у діловому гардеробі  так і у прогулочному.

4.            "Французький колір" доречний у будь-яку пору року. Різноманітність відтінків дозволяє складати як світлі літні луки, що летять, так і монохромні стримані зимові і осінні.

5.            Сірий колір ніколи не виходить з моди! І купивши якісну і стильну базову річ сірого кольору, ви зможете носити її пару сезонів, не переживаючи про актуальність моделі, і тим самим заощадивши бюджет.

 

Це тільки основні достоїнства сірого кольору, але і їх вистачає, для того, щоб прикупити собі парочку стильних речей "французького кольору"!